Klimatyzacja i wentylacja z AC KLIMAT

 

AC KLIMAT to firma specjalizująca się w projektowaniu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania oraz montażu i serwisie tych instalacji. Na rynku działamy od kwietnia 2002 roku. Nasza spółka zarejestrowana jest pod numerem KRS 0000565919 w XX Wydziale Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Łodzi- Śródmieścia, pod nazwą:

 

AC KLIMAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa

                   

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości na terenie całego kraju. Wykonujemy także prace związane z gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem klimatyzacji oraz wentylacji, do których zaliczają się m. in.: oczyszczanie i konserwacja tych systemów.

 

Za profesjonalne i sprawne wykonanie powierzonych nam zadań odpowiada zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne oraz wentylacyjne zarówno dla odbiorców indywidualnych (domy, mieszkania), jak i punktów usługowych ( sklepy, gabinety lekarskie, apteki, itp.). Oferowane przez nas systemy klimatyzacji i wentylacji są ponadto montowane w wielokondygnacyjnych biurowcach, halach produkcyjnych i magazynowych o dużej powierzchni, a także w hotelach i centrach handlowych. W zakres naszych usług wchodzi wykonanie instalacji w oparciu o różnego typu centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne, w tym centrale bezkanałowe, centrale podwieszane, centrale stacjonarne.

Punktem zwrotnym w rozwoju firmy AC KLIMAT było wybudowanie własnej siedziby. Obecnie nasza siedziba mieści się w Łodzi, przy ulicy Obywatelskiej 100.

 

Posiadamy nowoczesny Salon Sprzedaży, a także obszerne i bogato wyposażone zaplecze biurowe oraz magazynowe. Rozbudowujemy struktury naszej firmy w celu zapewnienia Państwu jak najwyższych standardów obsługi.

 

Dotychczas zaufali nam między innymi:

PHILIPS LIGHTING POLAND S.A., POLKOMTEL S.A., MCKB SP. Z O.O., ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI, AKADEMIA HUMANISTYCZNO–EKONOMICZNA W ŁODZI, POLITECHNIKA ŁÓDZKA, NORDEA BANK POLSKA S.A., NARODOWY BANK POLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W ŁODZI, BANK PEKAO S.A., AGENCJA RESTRUKTURYZACJI i MODERNIZACJI ROLNICTWA, PROKURATURA OKRĘGOWA W WARSZAWIE, BSH, HÖRMANN, ROSSMANN SDP SP. Z O.O., HUTCHINSON POLSKA SP. Z O.O., NEPENTES SP. Z O.O., BOT ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW S.A., KAUFLAND POLSKA, COCA COLA HBC.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  • daikin Łódź
  • fujitsu Łódź
  • czyszczenie klimatyzacji Łódź
  • instalacja klimatyzacji Łódź
  • montaż klimatyzacji Łódź
  • montaż wentylacji Łódź
  • serwis klimatyzacji Łódź
  • serwis wentylacji Łódź

AC KLIMAT
ul. Obywatelska 100
94-104 Łódź

(42) 637 22 04
(42) 637 57 84